JELENLEG NINCS BETÖLTETLEN POZÍCIÓNK.

Korábbi állásajánlataink:

RAKTÁRI MUNKATÁRS
– adminisztráció és árukezelés –

Cégünk a Printroom Bt. csomagolóanyagok, nyomdaipari úton előállított termékek tervezésével, kereskedelmével és forgalmazásával foglalkozó, immáron 10 éve dinamikusan fejlődő vállalkozás.

Csapatunk bővítésére keresünk Raktári munkatárs pozícióba olyan kollégát, aki az alábbi feladatok ellátásában közreműködik, és munkához való hozzáállásával csapattagként tud jelen lenni mindennapjainkban.

Feladatok:
– a beérkezett áruk mennyiségi és minőségi átvétele,
– a beérkezett áruk polcrendszerben és raktárban történő rendszerezése,
– a kimenő áruk mennyiségi és minőségi előkészítése, csomagolása, gépjárműre rakodása,
– raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, a raktár rendjének és tisztaságának fenntartása,
– a rábízott technikai eszközök (pl.: targonca) rendeltetésszerű, előírásoknak megfelelő használata,
– leltárban való részvétel,
– további, a raktári folyamatokhoz tartozó feladatok elvégzése.

Elvárások:
– legalább középfokú végzettség,
– alapfokú számítógépes ismeretek,
– jó kommunikációs készség,
– pontos és minőségi munkavégzés, rugalmasság.

Amit ajánlunk:
– teljes munkaidős állás,
– határozatlan idejű munkaszerződés,
– versenyképes fizetés,
– rendszeres csapatépítő összejövetelek,
– fejlődést segítő szakmai oktatások.

Előny:
– érvényes targoncavezetői jogosítvány,
– hasonló területen szerzett tapasztalat,
– B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Baja

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és kísérőlevéllel várjuk az info@printroom.hu e-mail címre, illetve a Printroom Bt., 6500 Baja, Dózsa György út 25- 27. postázási címre. Jelentkezési határidő: 2021. április 30.

printroom.hu | millerpack.hu

Név: Printroom Nyomdai Szolgáltató és Kereskedelmi Bt.
Telephely/Levelezési cím: 6500 Baja, Dózsa György út 25-27.
E-mail cím: info@printroom.hu Cégjegyzékszám: Cg. 03-06-115452 Adószám: 20468961-2-03